Duben 2008

Tykadlo

29. dubna 2008 v 17:05 | Luky |  Zápisky
Před chvílí zkončil pořad Tykadlo na Čt 1. Dneska byl z naší školy!!! Překvapení co? Teda musim říct, že ty filmaři sou pěkně protivný a vubec nedodržujou termíny!!! Šli tam moji tři spolužáci a snad pětkrát je posílali zpátky s jinym termínem!! Hrůza!!
Mi měli zrovna biologii když to natáčeli a byli sme o třídu vedle. Jeden tercián se jim chtěl asi předvíst a o přestávce než začali natáčet omylem pustil práškovej hasičák!! Sme se nasmáli a taky málem udusili, ale to si bohužel nenatočili!! Škoda!!
Ale v televizi sem neviděla nikoho od nás ze třídy, byli tam jen kvartáni!! A to tam měl jít celej nižší gympl!!! Je trochu převezli no!!
Sem to neviděla od začítku, ale jestli tam byl záběr na schodiště o přestávce, tak ste mě mohli vidět!!
No a jak se jinak máte??? Asi se ptám zbytečně, na tuhle otázku mi na blogu snad ještě nikdo neodpověděl!!
No nic, mějte se fanfárově!!!!!

Gratuluju!!!!!!!!

22. dubna 2008 v 19:39 | Luky
Gratulujuuuu!!!!
Tak tohle jediný slovíčko patří mím třem suprovejm a ještě víc kamarádům!! Udělali přijímačky a dostali se k nám na školu!!!! Sice už nebudem v jedný třídě, ale aspoň něco!!! Jsou prostě dobrýýýýý!!!! xD

Tak co??

21. dubna 2008 v 20:43 | Luky |  Zápisky
Tak co?? Jak se vám líbí novej design?? Musim si ho pochválit, akorát se mi nelíbí v tom záhlaví jak mám kolem toho obrázku ty dva zelený čtverce...ale nějak mě nenapadlo jak jinak to mám udělat když mám ten obrázek malej, tak kdyby měl někdo nějakej nápad tak pls písnšte do komentářů!!!! Děkuju!!!!

SRY!!

21. dubna 2008 v 11:24 | Luky
Soryy lidi, teď to bude nevim jak dlouho takhle příšerný ale ještě dneska to zpravim...teda budu se snažit ale teď si musim dát trochu voraz!!!! DĚKUJI ZA POCHOPENÍ!!!!!!!!!

Máte se??

21. dubna 2008 v 8:33 | Luky |  Zápisky
Čus lidi, máte se?? Já upe suprově, protože sou u nas dneska přijímačky!!! Takže já sem doma a nudit se rozhodně nebudu!! Možná udělám new design ale to ještě nevim. Ahlavně přijdu o hodinu s kr****em Fišerem což je upe nejlepší na celym dnešnim dni!!!!!!
Jo a chtěla bych popřát hodně štěstí mím bejvalejm spolužákům Honzovi a Barče u dnešních přijímaček!!!! Strašně bych chtěla aby se k nám dostali a tak jim budu mačkat palce!!!!
Se zatim mějte a pokud máte volno jako já, tak si ho pořádně užijte!!!!

Dík, dík a pro změnu..... dík

14. dubna 2008 v 17:06 | Luky
Takže druhý Sonb ve kterym sem byla zkončilo a já sem díky vám vyhrála!!!!!!! Takže vám moooc děkuju....jo a krásný ceny LuLucíku!!!!! Díky
Ještě jednou děkuju!!!!!

Tak teď jde o všechno!!!

6. dubna 2008 v 18:26 | Luky
Tak teď jde vážně o všechno.... dostali jste mě do finále Tady a já teď potřebuju vaše hlasy abych se nějak slušně umístila! Tak Vás strašně moooc prosííím o hlásky!!!!! A předem moc děkuju!!!!!!!!!

Ahoooj!!!

2. dubna 2008 v 17:08 | Luky |  Zápisky
Ahoooj lidi!!! Jak se máte?? Já celkem v pohodě, ale chci se Vám omluvit, že sem slíbila sem po příjezdu z prázdnin článek a nestalo se!! Už uplynuly i ty druhý prazdniny, myslim velikonoční, který byly celkem v pohodě, protože na nás nebylo moc kluků!!
Jinak za těch X dní se událi dvě věci!
Tak za prvé:Blog oslavil 26. února 1. narozeniny!!! Takže od Vás očekávám gratulace!! Sama sem překvapená jak sem to mohla takhle dlouho vydržet, ale tak věci se stávaj a já prostě neměla sílu blog zrušit! Tak nanejvejš pozastavit, ale to uje všechno. Jediný co tenhle web drželo při životě bylo to, že sem prostě nechtěla smazat něco, s čim sem se piplala už bůhví jak dlouho!! Zkrátka blogu už je 1 rok, 1 měsíc a 1 týden!! +-
A za druhé: Blog už za svojí roční existenci vyhrál X a X bleskovek a zučastnil se několika SON blog a jeden trapas. První uspěch byl asi třetí místo SON trapas, kde sem se se všemi podělila o trapas mojí kamarádky. Ale nikdy se mi nepodařilo se umístit v SONBu!! A proto považuju za velkej úspěch 2. místo ne www.dhvezdicka.blog.cz, které sem získala jen díky vaší podpoře!!! A proto bych vám chtěla very, very, very moc PODĚKOVAT!!!!!!!!!!!!!!
A toto už jsou ceny které se získala:
A taky bych chtěla poděkovat Diane, za krásný diplomek a nápisy.
Jo a prosím hlasujte pro mě v SONBu, který stále ještě pokračuje myslím 3. kolem a strašně se vleče!!! Tak prosím tady!! xD
Dík a AHOOOOJ!!!!