Listopad 2008

Co si myslíte o... 1.

9. listopadu 2008 v 20:28 | Luky |  Co si myslíte o...
Tak a je to tu! Konečně sem se odhodlala a napsala první článek této rubriky. Někdo se může začít smát: "No jo! Napíše si článek o tom jak nemá či má ráda to či ono a po nás chce reakce! Na to se jí můžu vy**at!" Někomu se to může naopak líbít a rád rozvede diskuzi s ostatními navštěvníky blogu... Názor nechám na Vás a můžu Vám slíbit, že v této rubrice budete vlastní názor potřebovat! JEN VÁS CHCI POPROSIT, ABY JSTE POD TENHLE A I JINEJ ČLÁNEK TÝHLE RUBRIKY NEPSALI REKLAMY ANI ŽÁDNÝ "AHOJ JAK SE MÁŠ?" TO MŮŽETE NAPSAT POD JINÝ ČLÁNEK!!! Pod tyto články pište prosím jen názory k danému temátu...
Kdo zapoměl princip těchto článků nechť si přečte popis zde.
Dnes článek na téma Americký radar v Brdech!

Co si myslíte o americkém radaru v Čechách a Polsku??
Podle všeho je toto nejdiskutovanější téma lonského a letošního roku. Někdo je stoupencem onoho "ochranného" prvku, ale většina lidí byla a dosud je proti plánovanému radaru. Naše demokratická vláda i přes nevoli většiny lidu už se s americkou stranou na výstavbě dohodla!Mnoho Čechů si dokonce myslelo, nebo spíš doufalo v to, že nový americký prezident vše změní, ale opak je pravdou. Barac Obama, kterého si americký lid zvolil za nástupce George Bushe, s umístěním radaru v Čechách souhlasí. Sice prý s jeho výstavbou nebude spěchat tak jako současný prezident, ale co z toho? Pro nás se nic nezmění, určitě ne k lepšímu. Vždyť tu ten radar ještě nemáme a už nám Rusáci hrozí bombardováním!! Asi si nevšimli, že ž dávno nepatříme k SSR!!
Ale ani tato hrozba politikům jejich názor nevyvrátila! Dokonce prohlásili, že su Rusko vymýšlí, jen aby nás zastrašilo a oni přece neudělají to, co Rusko chce! Prý by to byl krok zpět, zpět do Sovětského Svazu!
No, nevím jak vy, ale já z toho mám docela strach!! Jelikož by byly rakety až v Polsku, kdo myslíte, že by byl první na ráně?? No samozřejmě že mi, protože co si počnou rakety bez radaru? A navíc... za čí peníze si myslíte, že to budou stavět? No jasně že za peníze dańových poplatníků!!
Zkráceně, já s radarem v Čechách nesouhlasím a písnička pod článkem to docela vystihuje!!!
Je to písnička od kapely Chinaski, která má vyjádřit nesouhlas s raketovou základnou!!!Já tam tak strašně moooc chci!!!

5. listopadu 2008 v 20:46 | Luky |  Zápisky
Zdar, doufám, že mi prominete neaktualizování stránek, protože mám docela slušnou výmluvu...
Ve škole je toho moc, nějak nestíhám...a navíc sem ted nemocná, nějaká viróza nebo co, ale to je jedno...
Jinak slíbená povídka pro ChacharQu už je skoro hotová, akorát nevim, kdy se dostanu na blog!
Mimochodem...20.listopadu tady v Praze na Výstavišti hrajou Chinaski (určitě znáte ). Já bych tam strááášně moooc chtěla, akorát na Ticetpro už jsou lístky vyprodaný a na Ticetportal si lístek můžete nechat poslat na mobil jako SMS nebo si ho můžete vytisknout či rezervovat! Jo a na ticetpro si o ně můžete taky zahrát, ale tu odpověd nevim jistě...
Lístek sem di chtěla rezervovat ale jeden stojí 330 Kč a já potřebuju aspoň dva... Ale to je jedno, stejně jste určitě nepochopili co vám chci říct... ne že byste byli blbí, ale já to nedovedu pořádně vyjádřit (A STEJNĚ TO NIKOHO NEZAJÍMA!!! ).
Když byste chtěli o tom koncertu vědět víc, tak mrkněte na www.chinaski.cz

A pokud jste se dočetli až sem, znamená to, že jste opět přežili moje nezáživný keci a můžete si gratulovat!!
Tak pápá, Lálá (pozn. redakce: pozdrav ze seriálu pro nejmenší, Teletubies!)