Leden 2009

Vysvědčení!

29. ledna 2009 v 21:01 | Luky |  Zápisky
Tak dneska vysvědčení! Jak jste dopadli? Já celkem dobře, mám vyznamenání, ale známkama se vám tu chlubit nebudu... abyste neřekli ježiš ta se vytahuje nebo naopak to je strašný, co má za známky!
My jsme ale nedostali vysvědčení jako takový, ale jen nějáký výpis o vysvědčené či co! Obsahuje to prakticky to samé co oficiální výzo, ale je to jen z jené strany a nemá vodoznak! Taky to nemusíme vracet!
Jinak nic nového... Celý den jsme se učili, pak dostali ten papír na kterém jsou natisklé známky, a pak šli domů! Já šla ještě s kamarádem do naší staré školy. On šel pro svojí ségru, která chodí do družiny s mojí. Byla jsem rozhodnutá ji v té škole nechat, ale potkala jsem tam tátu, a tak jsme se i s kámošem a oběma ségrama svezli domů autem!!
Jinak vážně nic!
Tak ahooj!!

P.S.: Pokud jste to, co jste dneska dostali doma ještě neukázali, tak to rychle udělejte! Čím víc to budete odkládat, tím to bude horší!!

Oukej!

26. ledna 2009 v 19:09 | Luky |  Zápisky
Tak dneska celkem pohoda! Sice jsem musela přežít hodinu a půl na kroužku s onou "kamarádkou", ale jinak to celkem ušlo! Profesoři nezkoušeli, žádná písemka a osm hodin uteklo celkem rychle... Taky jsem zjistila, že ve školním bufetu prodávají školní časopis (kam jen tak mimochodem píšu xD).
Zítra jdu ke spolužačce dělat nějakou fyzikální soutěž. Údajně je to pěkně těžké, tak uvidíme no!
Že se ještě vracím k té holce z minulého článku... díky tomu jak se chová, jsem dostala nápad na knížku!! Tak píšu a píšu a možná to sem potom hodím!!

Tak ahoooj!! Jdu hledat něco o želvách!!!

A co když je to pravda??

25. ledna 2009 v 20:01 | Luky |  Zápisky
Věříte na horoskopy?? Já ne, ale když už se náhodou k nějakýmu dostanu, tak si ho přečtu. Stejně jeko dneska. Náhodou jsem narazila na svůj horoskop na celý rok, a to co jsem si tam přečetla docela vystihovalo můj první letošní měsíc! V celku se tam psalo o tom, jak tenhle rok pro mě bude dost katastrofální, jak se mi nic nebude dařit a že má vždycky ustoupit! Prostě a jednoduše to dost sedí!
Zradila mě moje nejlepší "školní" kámoška a ve škole o mě nikdo nestojí! Teda samozřejmě na pár světlých vyjímek, kterých je ale vážne jenom po skromnu. Ta holka, která si ještě minulý rok říkala kamarádka, si prostě jen tak odsedla! Nejdřív se mě sice ohleduplně zeptala, jestli mi to nevadí a až pak si sedla jinam! Ale co byste jí řekly vy? Jo vadí mi to, musíš sedět se mnou, protože jinak uvidíš? A taky sem si myslela, že to bude jen na jednu hodinu! Nakonec se z toho vyklubal celý den, pak týden a teď už to trvá měsíc!!
Když sem se jí ptala, co že sem jí to teda provedla, že se mnou nechce sedět, že se semnou nebaví a nedokáže dát dohromady jedinou pořádnou větu, ve které by mi neodsekávala, řekla, že mi přece nevadilo, že si se mnou nesedne a že si víc rozumí se svou ninější sousedkou, která mimochodem se s nikim nehádá a se ktereo by si rozumněl každý deb*l!! a že já na ní přece byla naštvaná!!
Trochu se mě to dotklo, protože jsem na ní byla naštvaná až potom co mi tohle udělala, a to že si se mnou nerozumí mě naprosto dorazilo!! Já bych pro ní udělala jako pro kámošku první poslední!! Nosila jsem jí sešity když nemohla chodit, chodila s ní nakupovat dárky, chodily jsme do kina a vždycky si užily spoustu srandy a ona mi řekne tohle??
Jenže její přemýšlení co mi na to řekne, které trvalo bezmála 18 hodin napovídá tomu, že si vymyslela něco aby se mě zbavila a pravý důvod svého chování si nechala pro sebe!!
Smozřejmě že jsem na ní naštvaná, ale vnucovat se jí vážně nebudu! Omluvu za její chování (jestli si říkáte že jsem moc náročná, když chci omluvu, tak věřte, že jsem vám všechno neřekla, jen to co se stalo teď nedávno!! A za to co udělala a o čem nevíte, by se vážně měla omluvit!!) vážně nečekám! A když by se náhodou doprošovala, tak ať si trhne nohou!!
Jen mě trochu zaráží, že na DOD na mě byla dost milá!! (řikám, ať si trhne nohou!!)
Toto všechno mi ovšem vynahrazuje hrstka kámošů jak od nás ze třídy, tak i z Béčka! I když ti z béčka jsou určitě lepší! ( Samozřejmě nemuvím o všech, aby se to náhodou někoho nedotklo!!)

No nic, dneska jsem se trochu rozepsala, ale musíte brát v úvahu, že já to prostě musím někomu říct!! Jinak se mějte (doufám, že líp než já)!!!Tak dnes se to povedlo!!! x)

21. ledna 2009 v 20:54 | Luky |  Zápisky
Jestli si říkáte co, tal vám hned odpovím. V minulém článku jsem si dala taký předsevzetí, že sem každý den dám aspoň jeden článek...
Včera se tak neuskutečnilo, ale dneska konečně jo!
Tak ve zkratce (kdyby se vám to zdálo dlouhý, tak věřte, že to mohlo být ještě delší)!!

- Ve škole na mě všichni kašlou, dokonce i lidi od kterých byhc to nečekala!!

- Dneska byl ve škole DOD (pro ty méně chápavé: den otevřených dveří!!), byla celkem sranda, jsme dělali pokusy z fyziky a úplně "nejlepší" byl jeden tatínek, kterej s sebou měl tak pětiletý děti, a tak jsme se jim to snažili vysvětlit tak, aby to pochopili a on takový:"No to je v podstatě dobře, ale...." a teď začala, málem neřekl chemický vzorec hypermanganu!! Ja z něj vážně nemohla!! A taky byli dobrý děti, co jsou o rok o dva níž a když jsme jim chtěli ukázat nějakej hooodně zajímavej pokus a samozřejmě jsme si chtělitrochu zamachrovat, vyložili ten pokus za nás...to mě taky dost štvalo!!!

-Teď mě naštval táta, ale to neřešte, já to jen musim někam napsat!!

A to je asi všechno... tak se mějte!!! Pápá!!

Ještě prosím klik!!!

Konec rekonstrukce!!!

19. ledna 2009 v 20:41 | Luky |  Designy
Tak a je to!! Konečně se mi podařilo dokončite rekonstrukci tohohle blogu!
Samozřejmě , že už to mohlo být dávno hotový, ale mě se do toho moc nechtělo.... teď se tak stalo a vy vidíte výsledek!!
Nechci se chválit, ale tenhle design se mi docela líbí!! Sem holt neměla co dělat a tak sem si trochu hrála!
Doufám, že se i u vás setkal s úspěchem!
Vlatně je tu ještě jeden bod této rekonstrukce... truchu sem pozměnila rubriky!!
Tak nějak jsem je smazala a pak udělala rozcestníky! Držte mi palce, ať přibývá co nejvíc článků!!

A teď opožděně ještě jedno předsevzetí!! Budu se snažit sem dát alespoň jeden článek denně... tak snad se to podaří!! Jinak báj báj!!


→Rozcestník po páté←

18. ledna 2009 v 19:08 | Luky |  Blog
Designy

Ostatní

→Rozcestník po čtvrté←

17. ledna 2009 v 20:05 | Luky | 
Deníček

Sbéčka→Rozcestník←

17. ledna 2009 v 19:39 | Luky |  Zábava
Cinema

Fotbal

Odkazy

Konečně to mám za sebou!!

15. ledna 2009 v 18:36 | Luky |  Zápisky
Tak konečně to mám za sebou!!

1.den školy = hrůza!!!

5. ledna 2009 v 20:37 | Luky |  Zápisky
Titulek článku mluví za vše!!
Už asi 3. den mi není nějak dobře, znáte to, rýma, kašel atd atd atd...., ke všemu škola, kde mě jeden určitej člověk docela naštval (o tom možná někdy jindy).
Teď budu muset vydržet ještě 14. dní, než budu moct zůstat doma... a proč asi, protože se bude uzavírat klasifikace!
No ano, moji milí, už jen čtrnást dní úmorného dohánění známek, potom čtrnást dní, kdy už se známky budou počítat na další pololetí a pak bude výzo!! Těšíte se?? Já vůbec!
No teď už musim končit, segra mě vyhání, ža si chce taky napsat článek!!
Tak papa!!!

Tak jsem ostříhána!!!

4. ledna 2009 v 21:25 | Luky |  Zápisky
Ne nebojte, není to nic hroznýho... aspoň doufám! Jen mi mamka ustříhla ofinu a trochu zkrátila vlasy kolem obličeje.
Doufám, že se mě lidi zítra ve škole moc neleknou!! Mě osobně se to teda celkem líbí, tak uvidíme!
Tak to teda zítra ve škole nějak přežijte (doufám, že nemáte osm hodin jako já) a ve zdraví se vraťte domu a pak, pokud nebude moc zima vypadněte radši někam ven!!
Pápá

Co si myslíte o... 1 názory

4. ledna 2009 v 17:28 | Luky |  Co si myslíte o...
Tak a je to tu! Vybrala jsem komentáře, které se týkají tématu a toto z toho vylezlo...

ChacharQa

pisu ze skoly >D se mam x] Ja jsem pro aby to tu bylo...

ChacharQa

Zdůvodním: Radaru Ano ptž jestli ne tak budou prudit zase američani...

Maxie

Já jsem taky pro, ikdyž kdybych bydlela v té části Čech, asi bych nebyla. Ten radar nás zviditelní ve světě, vztahy s Amerikou budou lepší a navíc z toho ČR dostane prachy :D

Teri Princess

Já teda souhlasím (: ... myslim že vyhrožování od Ruska je směšný, tady de vidět jak je kdo (ne)normální :-D ...hlavně budem mít dobrý vztahy s Amerikou,to je podle mě lepší než s Rusákama ;)

Deegee

Já si myslim, že to je dobrý psát na blog věci o takovýhle tématech. O radaru si myslím, že by tady rozhodně nemusel být, protože Čechy ho k ničemu nepotřebují a lidé ho tady taky nechtějí mít, jenže politici ho očividně tady chtějí, tak tady prostě bude, když to chtěj politici :-((((


Tak tohle byly vaše názory na Ameriku, Rusko, radar a naše politiky! Sem ráda, že se mnou aspoň někdo souhlasil a na druhou stranu jsem zase ráda, že jste projevily opravdu svůj názor a nepsali tu všichni, že se mnou souhlasíte, jen proto aby jste dělali lidově řečeno "vlezdoprdelky"!! x))
Doufám, že příště bude názorů víc!!!

Sem zpět!!

4. ledna 2009 v 17:11 | Luky |  Zápisky
Tak jsem zpět! Asi se ptáte kde že jsem to byla!? A já vám odpovídám, že pokud se nepočítá 14 dní u babičky, tak vlastně nikde.Jen jsem to myslela tak, že sem opět něco píšu!
Předně bych vám chtěla trochu opožděně popřát šťasný rok 2009 a ať se vám vede, a potom bych chtěla říct něco k článkům! Za prvé: Dnes konečně přibude článek s názory k Co si myslíte o...1, a potom bych sem možná mohla hodit i dvojku a

za druhé: Bych chtěla Chaharce říct, že na její zadaná slova sem nezapoměla, ale momentálně vůbec nemám čas, prostě škola no! Ale já to nějak dopíšu a pak to sem hodim. Přesný datum ale neslíbim!!!

Tak se zatim mějte a užívejte posledních pár hodin volna!!