Únor 2009

Co si myslíte o... 2.

23. února 2009 v 18:02 | Luky |  Co si myslíte o...
Princip rubriky zde

Prosím, pokud možno, pište sem jen komentáře k tématu! Dík!

Začneme!!


Takže dnešní "Co si myslíte o..." se bude týkat komentářů! Konkrétně jakých si spamů, hoaxů (komentář, email a jiné zprávy, které ve vás vyvolají paniku neba slibují zlepšení vaší životní situace a žádají si přeposlání - poznámka redakce!) nebo prostě jen komentřů typu : "Zahlasuj pro mě na www. ... .blog.cz, když napíšeš, kolikátý to byl hlásek, udělám ti diplom, nebo pro tebe taky někde zahlasuju dík a jméno!!"
Jasně, o těch posledních jsem se zmiňovala už v minulém článku, ale když jsem přemýšlela o čem psát, napadlo mě, proč tomu nevěnovat taky jeden samostatný článek??
Osobně si myslím, že by se komentáře těchto typů měli úplně vymítit. Ty první dva proto, že zatěžují síť a určitě nikdo nemá rád, když má na své stránce spamera!! O hoaxech nemluvím... to je kapitola sama o sobě a ti kdo si myslí, že když tuto zprávu přepošlou dál, splní se to, co daný mail či komentář slibuje (zřejmě neměli informatiku,nebo o počítačích nic nevědí) vlastně síť zatěžují nechtěně!! I když i o tom by se dalo polemizovat, že?
Ale spamy a hoaxy nechme teď na pokoji, v tomto článku jsem chtěla mluvit hlavně o komentářích posledního typu... dali by se nazvat různě, např. "prosíci" nebo "volební kampaně", ale v dnešním článku použijeme třeba výraz "hlasovací lístky"!
Neznám snad žádného blogera, kterému by nikdy na blog někdo nenapsal komentář typu "hlasovacího lístku" a upřímně ruku na srdce, určitě už jste někdo taký komentář někam napsal! Já teda ne, nebos i toho alespoň nejsem vědoma... ale to je teď jedno, hlavní je, že účel těchto komentářů je na váš blog nalákat co nejvíce lidí, připadně aby pro vás co nejvíce lidí kdesi hlasovalo!
Osobně si myslím, že díky těmto komentářům ztrácí soutěže typu SONB a jiné smysl! Jejich smysl je totiž v tom, aby člověk poznal, kolik lidí má jeho stránku nebo blog rádo... nejde přece o to za každou cenu vyhrát!! Jenže to si lidi šířící tyto komentáře zřejmě neuvědomují a mají o svém blogu nevalné mínění nebo malé sebevědomí!!
No tak to je tak všechno, prostě a jednoduše: Tyto komentáře nesnáším a nebudu takto hlasovat! Pro nějaký blog hlasuju jen když se mi vážně líbí a ne když jako reakci na jeho "hlasovací lístek" vlezu k němu na blog a je tam jeden článek a všechno mě tam bije do očí!!

A jak jste na tom vy!?? Odpovídejte do komentářů a za svůj názor se nestyďte!!!

Co jsem to udělala!!!

21. února 2009 v 21:42 | Luky |  Zápisky
Ou!!

Tak nevím, co jsem to zase provedla!! Při nějakém zatmění mozku jsem se přihlásila do SONB na www.dhvezdicka.blog.cz... Přijde mi to směšné! Jak bych já mohla něco jako je SONB vyhrát!??

Každopádně vás nenutím! Nemusíte pro mě hlasovat! Stačí, když budete chtít!

Nebudu si nikde dělat reklamu... nesnáším, když někdo nápíše komentář typu "Ahoj, hlásni pro mě pls na www. ... .blog.cz, když napíšeš kolikátý to byl hlásek, udělám ti diplom, případně zahlasuju někde pro tebe! Dík!!"
Nesášim to a nebudu to dělat... všem předem děkuju a upozorňuju, že vás nenutím!!


Na doporučení Chaharqy

20. února 2009 v 17:13 | Luky |  Řetězáky
JSI...
Hodná? Jak kdy, jak na koho
Přátelská? Jak kdy
Uzavřená?:??? Ne
Rozhodná? Ne
Sobecká? Někdy
Hádavá? Samozřejmě
Ulhaná? Někdy
Agresivní? Jsem cholerik!!
Tvrdá? Jako kde??? x))
Jemná???? Hmmm... někdy
Milá? Celkem jo
Ukřičená? Histerická nejsem, ale křičet umim!

Další "spřátelený" blog

20. února 2009 v 11:34 | Luky |  Spřátelený blogy
No ve zkratce!

Majitelkou je Kája, adresa jejího blogu je http://kajkapa.blog.cz/. Tyto stránky se mi velice líbí a jsem ráda, že se Kája ke mně na blog nějakým záhadným omylem dostala a zanechala komentář! Jelikož nemá ráda výraz spřátelený blog, budu ji říkat třeba oblíbený blog, nebo tak něco!
Dohodly jsme se, že diplomy za "spřátelení" nepotřebujeme.

No už to nebudu prodlužovat. Prostě chci říct 100% se tam podívejte. Je tam legrace!!

Nudím se!

20. února 2009 v 11:27 | Luky |  Zápisky
Mám tu jendu nepodstatnou věcičku!! Jsem nemocná.
Vím že vás to nikoho nezajímá, ale já se nudím, tak se aspoň takhle trochu odreaguju! Detaily vás zatěžovat nebudu, jenom chci říct, že jsem doma první den a už se nudím.
Tímto oznamuji, ža se všemi nemocnými, kteří mají stejný pocit jako já soucítím!!
Ahoj!

Ou jééé!!

5. února 2009 v 19:56 | Luky |  Zápisky
Ou jééé!!
Tak tímto jsem se nedávno nakazila! Musím to pořád ríkat... ani nevím proč, ale prostě to říkám!! Ve školní formě to vypadá spíš "ou néé!!", hlavně teda když po nás profesorka něco chce! Poslední dobou totiž nejsem schopná přemýšlet! Hodiny jen tak přežívám a těším se na to, co budu dělat po škole! Matiku vůbec nechápu, z angličtiny neumím slovíčka a ještě ke všemu z ní mám zítra doučko, které vůbec nepotřebuju, protože to, co tam děláme umím celkem obstojně, ale musím tam kvůli našim! Prý aby angličtinářka viděla snahu!! Ale víte jaké to je zůstat v pátek ještě dvě hodiny po tom, co všichni už odešli domů, se třema klukama v jedné třídě??
No nic, teď si tu tisknu IVTéčko a jdu se ho šprtat tak se mějte!!!