Březen 2009

Co si myslíte o... 2 - názory

19. března 2009 v 16:41 | Luky |  Co si myslíte o...
Ahoj! Zdravím Vás!

Tak jsem po dlouhé době konečně zde a přináším Vám Vaše názory na otázku, která se týkala komentářů typu :"Zahlasuj pro mě pls..."


[1] Diane, Web, 23.2.2009 21:43

No...když tady píšeš, abychom se za svůj názor nestyděli (y :c)), tak teda svůj názor napíšu. Musím říct, že tenhle článek mě přiměl k zamyšlení a sáhnu si do svědomí...ano, opravdu jsem jedna z těch ,,prosíků" , kteří píšou ,, prosím, hlásni...".
Možná bych se nad tím měla zamyslet pořádně...ještě jednou...a položit si otázku - Skutěčně až budu příště v nějaké SONB nikomu nenapíšu? Já si myslím, že napíšu...a pravděpodobně s tím už nic neudělám, ale pokud ti to vadí, psát ti to nebudu... :c)

[2] Kája, Web, 23.2.2009 22:58

ahoj :-) znáš mě :-) NENÁVIDÍM JE :-D Včera , jak jsem psala o tom dinosaurovi, tak mě k tomu přimělo to, že mi tam jedna "spamice" něco podobnýho nechala. Bohužel však ne nic s dinosaurama, ale obyčejnej srdceryvnej text, tak jsem to smázla :-D A dnes! Napsala mi holka, ať pro ni hlásnu, na můj blog! Hrůza. Trochu jsem jí sjela xD Áchjo, fakt jsem nechěla bejt hnusná xD Měj se hezky :-) Kája

[4] ChacharQa... [Tvoje SB, naprosto děsivé SB a lituju tě, že ti tu spamuju xD), Web, 24.2.2009 18:27

Zdar, moc jsem si to nepročetla, tíží mne čas (Jinak se mám celkem dobře a ty?)
S kámoškou jsme to na našem blogu udělaly tak, že jsme do záhlavý napsaly, že když někdo napíše "PLllllllls hlásQy tady a tady", že hlásnem pro někohojiného. A ono to fungovalo!!! A i když se občas někdo takový našel, tak jsme to ignorovaly. Neměly jsme to srdce... Ale napsaly jsme mu (Tedy spíš jen míša) že jsme hlásly pro někoho jiného. Potom ještě písnu ale nemám čas... čus

[7] ChacharQa... [Tvoje SB, naprosto děsivé SB a lituju tě, že ti tu spamuju xD), Web, 25.2.2009 15:48

Äbych se výjádřila víc... Prudí mne reklamy ale je to určitý druh zvýšení návštěvnosti. Jsem ráda za každý komentář a u tohoto si moc nepočtu, možná tak "jmeno.blog.cz/0808/Sonb2" a to mi na nic není, ale ten komentář to je-ale dokud nezavedu Moderované komentáře nebo je rovnou zakážu, prostě to tak bude. Nevím, na co si ostatní vedou blacklist (Tedy, taky ho mám, ale už dlouho se na něj jen práší), protože tomu dotyčnému udělám jen reklamu. V mailech jsou to na 80% Viry, spamy atp., na blogách to není nebezpečné ale zbytečné to je. Vyhraju za to diplom a klikačku, sice hezký dárek, ale zkušenější blogeři už si klikačku udělají sami a animovanou, Stáhnou si Photofilter a na SONB si stejně ani nevzpomenou.

[9] ©heeky, Web, 26.2.2009 12:03

Já tady tyhle "hlasovací lístky" taky nesnáším, ale pořád je jich na mém blogu spousta, tak už ty komentáře ráč mažu.. :)

[16] pavel, Web, 3.3.2009 21:14

jsem tu od Káji... teď k tématu: nejhorší když chtějí hlas a jsou u mne poprvé, pochválí blog a ani se nenamáhají zjistit co na mém blogu je.
S jednou holkou jsem před několik dny udělal pokus: napsal jsem ji, budu pro tebe hlasovat, když si přečteš dva moje články a dáš k nim komentáře o čem jsou, abych věděl, že jsi je skutečně četla. Za čas se ozvala, že s podmínkami souhlasí. Hlas jsem ji dal, když jsem jí to slíbil. Tak trochu výchovná metoda jak na ně... :D
Rád tě uvidím, jestli máš zájem, ahoj :)

[26] lalu, Web, 16.3.2009 09:05

Ahoj Luky, originální dotaz: Jak se máš? Nekazí ti náladu špatné počasí nebo znepokojující známky? Doufám, že ne :)
K tématu: Dřív mě nesnesitelně štvali, ale teď už si jich nevšímám (resp. se o to snažím :D ) Ke mně naštěstí zase tolik blbů nechodí, takže to nemusím řešit :)
Měj se hezky ;)


Tak to byly Vaše názory! Myslím, že se ve většině případů celkem shodujete na tom, že Vám to vadí, ale snažíte se to ignorovat... je tu i pár tipů (např. od Pavla) jak jste si s nimi poradili! Myslím, že není co dodat!!